Alberto Sego Parfüm
Portakal

Portakal

Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Siklamen

Siklamen

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Deniz suyu

Deniz suyu

Şeftali

Şeftali

Biberiye

Biberiye

Sedir

Sedir

Paçuli

Paçuli

Yosun

Yosun

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

96

18-50

1996

832

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 94

KALICILIK
farkedilirlik

% 91

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 100

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 100

GÜNDÜZ
gece

% 0

GECE

Acqua di Gio Men Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Acqua di Gio Men parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
admin
Ben bu koku ile tam anlamıyla yıkanmak istiyorum. En azından bu parfümü sıkınca övgü ile arkamdan bahsedildiğinin farkındayım. Giorgio armani serisinin baştacı (erkek parfümü olarak). Yaz ve deniz meltemi ile asidik olmayan turunçgiller ve çiçek karışımının harika birlikteliği ile sizi mest edecek ve kesinlikle her konuda sizlere önerebileceğim harika bir yaz ve ilkbahar parfümü. Aqua di gio hakkında parfüm ile ilgili ne kadar övgülü mesajlar yazılması gerekiyorsa kesinlikle hepsine şimdiden katılmaya adayım.

Kalıcılığı ve farkedilirliği yazlık bir parfüme oranla gayet başarılı.
İçerisinde bulunan ve diğer parfümlerden daha değişik tarzda hissedebileceğiniz ahşap ve kehribarın kalitesini az da olsa parfümden anlıyor iseniz sezebileceksiniz.
Yaklaşık 20 yıl öncesine böyle kaliteli bir ürünün piyasaya çıkması kesinlikle şaşırtıcı geliyor bana. Armani nin tanıtımı ve marka yayılımına bu parfüm kesinlikle bin kere artı katmıştır.
Hala popüler, hala baş tacı ve hala dalında kral olma adayı.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.