Alberto Sego Parfüm
Armut

Armut

Şerbet

Şerbet

Zencefil

Zencefil

Neroli

Neroli

Yasemin

Yasemin

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Pralin

Pralin

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

80

20-50

2015

3861

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 60

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 20

GÜNDÜZ
gece

% 80

GECE

Armani Code Satin Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Code Satin parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
irem
Arkadaşımın kullanması sonrası ilk kokladığım zaman aşık oldum. Sahip olmak zorunda olduğumu hissederek bir adet aldım. Evet bu parfüm benim istediğim her şeye sahip. Doğru baharatlarla ve paçuli içeriği ile sevdiğim şekilde ve çok rahat. Test etmek için mağazaya gittim ... resmen cennetteydim! Sepetime koydum ve etrafıma baktım ... 15 dakika sonra bileğimi kaldırdım ama ağlamak istedim. O aradığım şey ortalıkta yoktu. Hiçbir şey kalmamış resmen. Sanırım benim tenime uymadı. Bu konuda açıkçası çok üzgünüm. Şişeyi boş sıkıyorum beni mest ediyor ama üzerimde ilginç bir hale dönüşüyor.
MeltemCanen
Geçen sene kullandığım orijinal code modelinden sonra arkadaşımın bana özel teklifi ile aldığım bi model satin. Orjinali tercih ettiğim kadar var ve hiç sürpriz olmadı. Bence orjinali saha sıcak, yumuşak ve daha güzel kokuyor.
susuutku
Herkes çok kokan yani kalıcılığı ve farkedilirliği başarılı olan bir koku mu arıyor. Bu kokuyu bir arkadaşımdan kokladım ve şaşırtıcıydı. Başarılı ama her tene uyum sağlamadığını duydum.
Tuggceunal
Üst notalar kaybolduktan sonra sıcak, kremsi ve lezzetli bir vanilya / pralin ek olarak kakao kokusu oluşuyor. Ömür konusunda mükemmel kalıcılığa sahip. Soğuk mevsim için güzel bir koku.
yoni
Ben her zaman özgün orjinal versiyondaki code modelini sevdim. Ayrıca çikolata ve pralini de hoşuma gitti. Satin ile normal code arasında benzer bir gen var. Bu yüzden kolayca farkedilebilir. Daha az çiçek içerikleri üst notalarda özel olarak hissedebiliyor. Oryantal çiçek / vanilya severleri cezbedecek zarif, kadınsı ve baştan çıkarıcı ayrıca uzun ömürlülüğe sahip (cildimde 7-8 saat) bir parfüm. Soğuk bir hava parfümü ve gece kıyafetinde harika olabilir. Normal code daha başarılı satin modelinden onuda ayrıca söylemek lazım.
zehra
Bu koku beni kendine çekmeyi başardımı bilmiyorum. Bu sürümü sevdiğimden bile emin değilim. Sadece hoşlanıyorum ve çikolatalı neroli ve vanilyalı kucaklaşması beni etkiledi. Kalıcılık gücü sansasyonel. İki günün üstünde kalıyor bile diyebilirim. Hatta duş aldıktan sonra bile etkisini gösteriyor.
zzeynepkara
Hoş ve etkili. Alien Essential ile Tresor La Nuit'e benziyor. Lezzetli ve rüya gibi. Koleksiyonumdaki en güçlü parfümlerden biri olarak görüyorum. Bilinçsizce diğer code modellerinden önce aldım. Tatlı şurup. Vanilyalı ve biraz baharatlı kokuları çok severim ... Bu yüzden bu modelide seviyorum. Fakat gerçekten aklıma takılan bir şey eksik. Sadece hoş bir koyu renkli misk içerğine sahip diye böyle düşünüyor olabilirim. Çok ince ama lezzetli.
emre
Ben bir erkeK olarak bugün bir dükkanda bu modeli test etmeye karar verdim. Şaka gibi gelebilir ama unisex olduğunu düşünüyorum. Eğitilmemiş burnum için tüyler ürpertici, pırıl pırıl kremalı vanilya notu olsa fena olmazdı.
duygu
Armani markasının bu modelini orjinalden daha erkeksi buluyorum çünkü tatlılık kayboluyor ve orijinal acı kakao ve zencefil hissedebiliyor. 7-8 saat boyunca cildimde orta dereceli kalıcılığını hissettiriyor. Bazı kişiler çikolatalı bir tatlı hissediyor ama bilmiyorum belkide yanılıyorum. Armani Code orijinalinden daha uzun sürüyor.
Ceren
Bu son zamanlarda aldığım bir parfüm olup kesinlikle harika, lezzetli, bağımlılık yapan bir deniz manzarası içeriyor.Eşim parfümümün harika olduğunu söylüyor. Bireysel notları seçme konusunda çok başarılı biri sayılmam ama burnuma, zengin, sıcak, tatlı ama şurup olmayan, inceltilmiş baharatlı, çikolatalı kakao pralin bulutu hissi veriyor. Aklımdan bunu seveceğinize şüphe yok. Bir patlamayla başlar - üzerinize püskürtme sonrası. Farkediliklik ilk birkaç saat için, en azından benim üzerimden orta derecede ağır bir vaziyette. Bütün gün tek nefret ettiğim son derece uzun sürüyor. Ertesi sabah duşumdan önce bileğimde kolayca kokusunu alabiliyorum. Şişeyi sevdiğimi söyleyemem. Göze hoşnut olma konusunda pek bir çekiciliği yok. Ancak içeriği çok işlevseldir. Bu benim ilk Armani kokum ve bunu seçtiğim için çok mutluyum. Orijinal Kod modelide ayrıca benim radarımda. Kısacası güzel bir koku ve koleksiyonumda bulunmasından çok mutlu olduğum bir koku.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.