Alberto Sego Parfüm
Bergamot

Bergamot

Frezya

Frezya

Plumeria

Plumeria

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Vanilya

Vanilya

Iris

Iris

Benzoin

Benzoin

Ambroxan

Ambroxan

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

79

18-45

2016

2494

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 62

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 100

GÜNDÜZ
gece

% 0

GECE

Sun di Gioia Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Sun di Gioia parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
sebi
Gerçekten çok güneşli ve sıcak kokuyor. Rahatsız edici değil ve duştan sonra bile derinizde kalıyor. Kesinlikle bir yaz gündüz kokusu ve kadınsı ama son derece tatlı ve çok yönlü değil.
pembe
Acqua di Gioia'ya kıyasla, bu tamamen farklı bir içeriğe sahip. Birbirleri ile hiç alakası bile yok. Gio'ya katlanamıyorum, ama bu oldukça hoş. Bana Bronz bir tanrıçayı hatırlatıyor. Güneş notalarına bayılırım. Bu yaz için mükemmel bir parfüm. Bence seveceksiniz.
halime
Ambroksan notası çok garip, tuhaf bir şey. Bu kompozisyon temel olarak 60'lı yılların bronzlaştırıcı losyon kremleri gibi kokuyor. Hani ayakkabı mağazasında yeni ayakkabı kutusundan açıldığında bir koku olur ya aynen o koku.
ayseyildiz
Test ettiğim an düşündüm ve bana çok tanıdık bir kokuyu anımsattı! Sonra burada kontrol ettim ve evet tam olarak Beach Walk parfümüne benziyor. Denemeye değer güzel bir parfüm.
feriha
Yazı temsil eden Sun ismi ile satılsada sonbahar günleri için yeterince sıcak ve tatlı olduğuna inanıyorum.
hatice
Sun di Gioia'da biraz güneş kokusu losyon etkisi var. Kremalı vanilya kokusu var. Kullandığımda cildimde yoğun vanilya, benzoin, toz iris ve bergamot algılıyorum. Turunçgil olmaksızın harika bir yaz kokusu ayrıca daha soğuk aylara daha uygun olabilir. Son derece keyif verici.
hlya41
Kremalı ve tatlı olup diğer yaz parfümlerinden çok farklı. Soğuk ya da narenciye içerikli
kesinlikle değil. Sıcak ve güneşli. Kremalı, vanilyalı ve toz çiçekler var içinde. Sonbahar için çok iyi. Uzun ömürlülüğü fena sayılmaz.
ezgi
Çiçeklerle başlar ancak kuru vanilya ve ambroksan parfümü bozmuş. Çok sıcak ve rahat bir içerik. Parlak / taze / narenciyeli değil. Yine de Gioia modelini gerçekten çok beğendim.
derya
Bugün bir yaz kokusu arıyordum, bu yüzden bugün parfümeride bunu denedim. Gerçekten çok kremsi, çok beğendim. Şimdilik güneş kremi almıştım ama parfümüde sonra alacağım. Test olarak olumlu bir parfüm.
guler
Çok güzel bir koku. Ağır veya fazla güçlü denilemeyecek hafif bir koku. Kesinlikle vanilya içeriyor arka planda yumuşak çiçekleri hissedebiliyorum. Genel olarak bu çok hoş bir yaz kokusu. Ben bu yazıyı yazarken bileklerimde şu an çok hafif bir ananas notası aldığımı da düşünüyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.